Reportáže z turnajů
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

TŘETÍ ODDÍL PETANQUE,z.s.
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ
Aktuální reportáže

Centrope Rakousko 2026
Vloženo: 7.6.2026 | Jiří Ulmann | Komentáře: 0

Na rakouském Centrope, kdo nám prdel nakope? Týmů bude mnoho, nebojíme se nikoho. Budeme se snažit fest, ukázat jim co je čest. Do každého boje dáme srdce svoje.

Po nekonečných cestách na západ fičíme první týden v červnu konečně na jih, kde na nás opět jen s Daevem, čeká Centrope Rakousko. V Rakousku se vždy sejde neskutečné množství týmů. S tím je pochopitelně spojená i kvalita tohoto turnaje. Letos se zde sešli Rakušané, Maďaři, Slováci, Poláci, Švýcaři, Alžířané, Chorvaté, Srbové, Němci (bez záruky, snažil jsem se orientovat dle názvů týmů)   a pochopitelně také borci z Čech, Moravy a Slezska.

MČR 2x2 Hrochův Týnec 2026
Vloženo: 3.6.2026 | Jiří Ulmann | Komentáře: 0

Ideální destinace, velmi jemné operace. Na mistrovství republiky nezkoušejte žádné triky. Čeká pouze těžká práce, zvládnout všechny situace. S respektem k soupeři, postoupí jen někteří.

Naše dlouhé, předlouhé cesty na západ naší republiky neberou konce. Po turnajích v Loděnici, Vědomicích a minulý týden v Liblicích jedu tentokrát již sám (Daevovi na poslední chvíli odřekl parťák) na MČR dvojic do Hrochova Týnce. No a aby byla po cestě sranda jede se mnou (spíše já s ním)  také Lichorobiec Standa. Ve dvou se to lépe táhne, cíle se tak snáz dosáhne. :)))